Naar hoofdinhoud Naar navigatie
10 april 2013

Pizza e mortazza – bijzondere bite van een brommend bijtje

Hoewel Romeinen dol zijn op authentieke streekgerechten en lang tafelen, houden ze op zijn tijd ook van street food. Voorwaarde is dan wel dat de snacks zijn gemaakt volgens traditioneel recept en met verse ingrediënten, zoals een portie supplì of een stuk pizza bianca.

De eigenaar van Pizza&Mortazza speelt daar goed op in. In een kleine Ape die beschilderd is als een mortadella (een traditionele worst uit Bologna en omgeving) maakt hij de lekkerste pizza e mortazza, pizza bianca belegd met mortadella. Mortazza is, zoals je vast al had geraden, de Romeinse naam voor mortadella. Een virtueel voorproefje:

Pizza-Mortazza (3)Pizza-Mortazza (1)Pizza-Mortazza (2)

Net als wij genieten van pizza e mortazza? Deze bijzondere Ape rijdt door heel Rome – kijk voor de precieze locaties op de website van Pizza&Mortazza.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Ciao tutti is hét startpunt voor je vakantie naar Italië, bomvol persoonlijke tips. Buon viaggio!

autohuur italië
Bol AlgemeenBol Algemeen