Tien jaar lang zochten Kristel en Sven naar hun Italiaanse droomplek. Die vonden ze uiteindelijk in Montalto delle Marche, tussen de zee en de bergen.
Hier openden ze vorig jaar Agriturismo Brezza di Sera, met een eigen wijngaard, een olijfboomgaard, twee truffelbossen, een groentetuin en een fruitboomgaard. Een plek met schilderachtige vergezichten, waar je helemaal tot rust komt en je je meteen thuis voelt.
Aangenaam briesje vanuit de bergen
Voor de naam van hun nieuwe thuis in Italië lieten Kristel en Sven zich inspireren door hun eigen achternamen. Van Avondt en Bries vloeien in het Italiaans perfect samen tot brezza di sera, avondbries. Zeer toepasselijk voor hun droomplek, want in de late namiddag waait vanuit de bergen een aangenaam verkoelend briesje over het terrein.
Dan is het extra genieten van de schitterende uitzichten over de lappendeken aan velden, wijngaarden en olijfgaarden die elk seizoen weer een ander kleurenpalet laat zien. Het verveelt nooit om hier in alle rust bij weg te dromen…
Comfortabele appartementen & glampingtenten
Agriturismo Brezza di Sera biedt zowel appartementen als glampingtenten aan. De drie comfortabele appartementen Rosmarino (voor twee personen), Salvia (voor vier personen) en Origano (voor zes personen) zijn warm, gezellig en modern ingericht, met in elk appartement een slaapbank voor twee extra slaapplaatsen. Een koelingssysteem zorgt voor een aangename nachtrust in een gezonde omgeving.
Elke keuken is volledig uitgerust met een combi-oven, een grote vrijstaande koelkast met vriesvak, een vaatwasser, een broodrooster en een koffiezetapparaat.
Als je je nog meer wil onderdompelen in de natuur, zijn er drie glampingtenten Uva, Oliva e Tartufo, elk geschikt voor vier personen, met de mogelijkheid voor twee extra gasten. Ze beschikken over een eigen badkamer, keuken, eethoek en drie slaapkamers. Uva heeft zelfs een eigen jacuzzi!
De tenten zijn uitgerust met airco, terwijl een schuifraam prachtig uitzicht over de wijngaard en de omgeving biedt.
Kristel en Sven zorgen voor elke gast voor toiletartikelen en badlinnen van hoogwaardige kwaliteit, inclusief zwembadhanddoeken. Iedere accommodatie heeft bovendien een eigen elektrische barbecue.
Zwemmen, zonnen en onbezorgd genieten
Rust, geniet en beleef – dat is de slogan van Brezza di Sera en Kristel en Sven zorgen ervoor dat het je hier aan niets ontbreekt om lekker te ontspannen, volop te genieten en de magie van Le Marche te beleven.
In de tuin vind je daarom allereerst een infinity zwembad (van twaalf bij zes meter) met magnesiumfiltratie, wat bijzonder zacht is voor de huid. Verder zijn er een petanquebaan, een kubb-plein, een Ofyr-barbecue, een pooltafel, gezelschapsspellen en boeken.
Ook verwennen Kristel en Sven hun gasten met verschillende extra’s, zoals een gratis aperitivo met lekkere hapjes, een gratis pizza-avond, een winkeltje met eigen producten (wijn, olijfolie, honing, limoncello…) en diverse wellnessbehandelingen. Dat is pas vakantie!
Ontdek Montalto delle Marche en omstreken
Wil je er graag op uit om Le Marche te ontdekken? In slechts twintig minuten sta je aan de Adriatische kust en het hooggebergte van de Monti Sibillini ligt op een uurtje rijden.
Het dichtstbijzijnde dorp, Montalto delle Marche, ligt op slechts acht minuten rijden, maar In de nabije omgeving vind je tal van pittoreske dorpjes waar je heerlijk kunt ronddwalen. De mooie stad Ascoli Piceno, met prachtige piazza’s, kerken en musea, ligt op dertig kilometer afstand van Agriturismo Brezza di Sera.
Voor wie graag fietst, wandelt, winkelt (Le Marche heeft veel interessante outletwinkels!) of op een Vespa door de heuvels toert hebben Kristel en Sven tal van tips, zodat je optimaal geniet van de omgeving.
Boek je vakantie bij Brezza di Sera!
Wil je ook graag vakantie vieren bij deze droomplek? Op de website van Agriturismo Brezza di Sera vind je meer details, maar je kunt ook direct contact opnemen met Kristel en Sven, via info@brezzadisera.com of via 0032-476218004.
Alvast meegenieten van deze magische plek? Volg Brezza di Sera dan via Instagram en Facebook voor een virtueel voorproefje!