Naar hoofdinhoud Naar navigatie
15 oktober 2012

Italian Inventions

De Britse ontwerpster Emily Isles weet precies wat Saskia nodig heeft tijdens het maken van de eerste opzet van haar nieuwe boek over Rome:

Deze twee prachtige Italiaanse uitvindingen, de moka en de Olivetti typemachine Lettera22, zijn door Emily niet alleen op een unieke manier op papier gezet, maar worden ook kort omschreven.

Emily heeft in haar reeks Italian Inventions bovendien twee iconen opgenomen die in mijn boek niet zullen ontbreken: de Ape en de Vespa, beide van Piaggio – met een uniek museum in het Toscaanse Pontedera.

Van deze inspirerende Italian Inventions kunnen we er niet genoeg hebben, dus wat mij betreft mag Emily er alvast wat meer maken.

Wie alvast een van deze vier illustraties wil bestellen, kan terecht in Emily’s webshop. Een Italian Invention op A4-formaat kost twintig pond (plus verzendenkosten), op A3-formaat betaal je tien pond meer.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Ciao tutti is hét startpunt voor je vakantie naar Italië, bomvol persoonlijke tips. Buon viaggio!

autohuur italië
Bol AlgemeenBol Algemeen