Ben je op zoek naar een nog niet te toeristische plek in Italië? Reis dan naar de regio Le Marche, waar je geniet van een vakantie tussen middeleeuwse burchtdorpjes, schitterende stranden, het unieke landschap, de Monti Sibillini, heerlijk eten en goede wijnen.
Monique en Robert van Le Marche Explorer helpen je graag op weg. Zij wonen al meer dan twintig jaar in Le Marche en hebben een mooi aanbod aan vakantiehuizen, appartementen, agriturismo’s en B&B’s samengesteld.
Casa Roos – vrijstaande villa met zwembad
Een van de nieuwe juweeltjes van Le Marche Explorer is Casa Roos, een prachtig gelegen vrijstaande villa die zeer smaakvol is ingericht, met een eigen zwembad en veel privacy.
Casa Roos ligt op een heerlijk rustige plek, midden in de natuur. Rondom het vakantiehuis is er veel rust en ruimte. Soms kun je zelfs herten door de tuin zien lopen!
Het terras is zonnig, met een groot zonnescherm voor wat schaduw en een grote tafel met acht stoelen. Er is een zoutwaterzwembad van vijf bij tien meter dat je helemaal voor je zelf hebt.
Het ruime terras bij het zwembad is voorzien van ligbedden, waardoor een dagje thuisblijven ook geen straf is. In de hangmat kunt je heerlijk in de schaduw genieten van een boek of een siësta.
Geweldig uitzicht op Montefalcone en de Monti Sibillini
Op de begane grond is een gezellige woonkamer met open haard en een grote, volledig uitgeruste keuken met een lange eettafel. Met het mooie servies, linnengoed en wilde bloemen uit de tuin kun je hier heerlijk ontbijten, lunchen en dineren. Naast een bijkeuken met wasmachine en droger is er op de begane grond nog een badkamer met toilet.
Via een brede natuurstenen trap kom je op de eerste verdieping met een gezellige woonkamer waar de vier mooie en ruime slaapkamers op uitkomen. Iedere slaapkamer heeft een eigen badkamer. Alle kamers hebben een geweldig uitzicht op Montefalcone, de Monti Sibillini en het zwembad.
Verken de omgeving van Casa Roos
Het vakantiehuis ligt vlak bij het mooie en pittoreske stadje Force, op ongeveer dertig kilometer van de Adriatische Zee en op twintig kilometer van de Monti Sibillini. De prachtige stad Ascoli Piceno ligt eveneens op twintig kilometer afstand.
Ook de vele kleine authentieke dorpjes in de omgeving zijn heerlijk om rond te dwalen. Of maak je liever een mooie wandeling door de bergen met watervallen en prachtig vergezichten, met als beloning een proeverij bij een wijngaard?
Voor een dagje strand zijn Cupra Marittima, San Benedetto del Tronto, Grottammare of Porto Giorgio aan te raden. Nog meer strandtips vind je via deze link.
Monique en Robert geven je graag meer tips. Ze organiseren ook een aantal leuke activiteiten, zoals een Marchigiaanse avond, een kookcursus, een privéchef of (sportieve) activiteiten. Ook vind je op hun website verschillende blogs over wat er te doen is in de omgeving. Zo geniet je nóg meer van al het moois in Le Marche!
Boek je vakantie via Le Marche Explorer
Wil je graag vakantie vieren bij Casa Roos? Neem dan contact op met Monique van Le Marche Explorer, via WhatsApp 0039 3339791785 (Monique spreekt Nederlands) of per e-mail via info@le-marche-explorer.com.
Benieuwd naar de andere mooie villa’s, appartementen, glampingtenten of B&B ’s die Monique in Le Marche heeft gevonden? Je vindt ze op de website van Le Marche Explorer.
Via Instagram en Facebook deelt Monique naast de verschillende accommodaties ook regelmatig tips en activiteiten voor een onvergetelijke vakantie.